alca SuperFlat alca Special M├╝├╝gitoetus Tellimine Kontakt
alca SuperFlat

Larger version of one of the smaller images above


alca Superflat

Korralik klaasipuhasti tagab täieliku nähtavuse autojuhile - seda ka rasketes tingimustes nagu vihma, lume, udu ja pimedusega. Ohutuse seisukohast tuleb klaasipuhasteid vahetada vähemalt üks kord aastas.
ALCA ® klaasipuhastid on valmistatud kõrge ISO TS16949 kvaliteedistandardile vastavalt:
1. Aerodünaamiline profiil võimaldab ohutut sõitu suurtel kiirustel.
2. Puhastite kumm on kaetud grafiidiga, mis annab neile pikaealisuse.
4. Kaasasolevad adapterid sobivad peaaegu kõikide klassikaliste puhasti hoobadega.

Alca kojameeste näol on tegemist Saksa toodanguga, millede töökindlus ja kvaliteet on leidnud klientide tunnustuse. Iga klaasipühkija on pakendatud eraldi karpi. alca klaasipühkijate tunnuslauseks on "Parim kvaliteet, mõistliku hinnaga". Selle kinnituseks on septembrikuu 2010 vene suurimas autoajakirjas " Sa Ruljom" läbi viidud suur raamita kojameeste test, kus alca SUPER FLAT raamita kojamees saavutas kõrge 2. koha. Tähelepanu väärib see, et teised tuntud ja "tunnustatud" konkurendid asetsesid tabelis tunduvalt tagapool ( Champion Contact 5. koht, SWF Visionflex 8.koht, Bosch Aeritwin 9. koht, TRICO NeoForm 14.koht). Eriti konkurentsivõimeliseks peaks alca SUPER FLAT klaasipühkija tegema hind, mis jaemüügis jääb 10 euro kanti tükist (tuntud konkurentide hinnad jäävad suurusjärku 22 eurot tükk).
Alca SUPER FLAT on varustatud universalse adapteriga, mis sobib enamikele automudelitele (seni kasutanud raamiga klaasipühkijaid). Uuemate mudelite puhul, mis on varustatud juba algselt raamita kojameestega, tuleb kasutada spetsiaalset adapterit. Sobiva adapteri leiab kergesti alca sobivustabelist.  Lisaadapterid on klientidele tasuta.

ALCA® Super Flat klaasipuhastite pikkused: 400mm, 450mm, 480mm, 500mm, 530mm, 600mm, 650mm, 700mm.
© 2011 Armis Invest OÜ :: GSM 5646 2853 :: info@tofa.ee
kodulehe tegemine ja valmistamine